«Дзвони Чорнобиля»

Це страшне лихо спіткало мою рідну Україну навесні 1986 року. Як виявилося пізніше — не тільки нашу країну, але і Білорусію, Росію, навіть країни, що знаходяться на півночі Європи.

Чорнобиль показав усьому світу, яка мала наша планета і яке уразливе людство. Ніяка система оборони, ніякі закриті-перезакриті кордони, ніякі стіни, що загороджують, на кшталт Великої Китайської, не перешкода для жахливих наслідків таких ядерних катастроф.

Чорнобиль став лихом для всієї Європи. Але мені хочеться сказати, що все-таки по українському народові трагедія Чорнобиля вдарила болючіше за всіх. І чим більше часу минає після тих подій, тим гостріше ми починаємо усвідомлювати, що сталося і що могло б статися, якби не самовідданість тих людей, кого ми називаємо «ліквідаторами». Скількох з них через шістнадцять років після чорнобильської трагедії вже немає в живих, і скільки «ліквідаторів» залишилися інвалідами! Багато красивих слів було сказано про «мирний атом», що повинен прийти в кожен дім, щоб служити людям. І от він дійсно прийшов у кожен дім, але тільки зовсім не мирний…

       

Оцініть
( Пока оценок нет )
Сподобалась стаття? Поділись в соціальних мережах
Келечинський ЗЗСО I-II ст.
Додати коментар!

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: