Шевченко — наш. Він для усіх століть…

11 березня 2019 року в Келечинському НВК І-ІІ ступенів класним керівником 5 класу Клевець М.Ф.  разом з учнями було проведено позакласний захід «Шевченко — наш. Він для усіх століть…» до 205 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко — велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Минуло 205 років від дня народження Т.Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього став  конкурс  читців «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів», проведений вчителями початкових класів О.Ю.Чайбин, Т.І.Попович, А.І.Пацкун.   а учні 1 класу (класовод О.І.Мічак) виконали пісню на слова Т.Г.Шевченка «Зацвіла в долині червона калина». Опісля було проведено перегляд презентації «Життєва дорога Тараса Шевченка».

Оцініть
( Пока оценок нет )
Сподобалась стаття? Поділись в соціальних мережах
Келечинський ЗЗСО I-II ст.

Parse error: syntax error, unexpected '&&' (T_BOOLEAN_AND), expecting ')' in /var/www/ch4118608a/www/kelechin-zzso.info/wp-content/themes/root/comments.php on line 120