Келечинський ЗЗСО І-ІІ ст. долучається до прибирання та благоустрою краю!

Закарпаття — дивовижний край, наш дім, чистота якого залежить від нас, його жителів. Щорічно Келечинський ЗЗСО І-ІІ ст. долучається до прибирання та благоустрою краю, зокрема рідного села Келечин.
Тиждень розпочався з прибирання території школи та прилеглої зони, впорядкування квітників, побілки дерев. 23 квітня разом з громадою села займалися прибиранням сільських околиць, прирічкової зони та узбіч вулиць.
Щира вдячність керівництву, вчителям, техпрацівникам ЗЗСО, працівникам ДНЗ за організацію та проведення благоустрою. Особлива подяка учням школи за ентузіазм, активність, старанність та відповідальність у роботі.
Дякуємо голові Пилипецької ОТГ Пиринцю В.В. та старості села Гичці Г.А. за сприяння в організації важливої для всіх нас акції «Збережемо чисте довкілля». Поважаймо місце, де ми народилися, де зростають наші діти, цінуймо його, адже тільки від наших вчинків та відповідальності за них залежить чистота й благо нашого рідного краю.
Оцініть
( Пока оценок нет )
Сподобалась стаття? Поділись в соціальних мережах
Келечинський ЗЗСО I-II ст.

Parse error: syntax error, unexpected '&&' (T_BOOLEAN_AND), expecting ')' in /var/www/ch4118608a/www/kelechin-zzso.info/wp-content/themes/root/comments.php on line 120